0
+
12 Yılı Aşkın Tecrübe
0
+
Alanında Uzman Kadro
%
0
Son Teknoloji Cihazlar
%
0
Hizmet Kalitesi

Neden Van İşitme Merkezi ?

Van’da Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunan İşitme Merkezi
İhtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuarlar.
Yapılan testler sonucunda ihtiyaç duyulan cihazlar ya da aksesuarlar işitme uzmanlarımız tarafından önerilir. En son teknoloji ürünü cihazlardan oluşan geniş yelpazaden kendinize en uygununu seçebilirsiniz.
Uzun garanti süresi
En iyi teknoloji en uzun süre kullanılabilendir. Van İşitme Cihazları Merkezimizden alacağınız ürünlerin hepsine 2 yıl garanti veriyoruz. Dilediğiniz taktirde garanti süresini uzatabilirsiniz.
Deneme Süresi
Aldığınız herşey ilk önce sizi memnun etmelidir. Van İşitme Merkezi'nden alacağınız Beltone işitme cihazlarını deneyebilir, arzunuza göre deneme süresi içerisinde bir başkası ile değiştirebilirsiniz
Daima en iyi fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları
Son teknoloji işitme cihazları ve hayatınızı kolaylaştıracak işitme cihazı aksesuarları daima en iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla Van İşitme Merkezi'ndedir.
Konusunda uzman odyologlar ile işitme sorunlarında kişiye özel çözümler.
İşitme problemlerinin çözümü uzmanlık isteyen bir konudur, Van İşitme Merkezi bünyesindeki uzman odyologlar ve odyometristler ile sorununuzla ilgili size özel çözümler sunar.
Sadece işitmeyi değil anlamayı da kolaylaştıracak işitme çözümleri
Van İşitme Merkezleri’ndeki işitme cihazları sadece işitme sorunlarınıza değil, işitmeye bağlı anlama güçlüklerinize de çözümler üretir. İşitme cihazınızla tüm sesleri duymakla kalmayacak, duyduğunuz sesleri rahatlıkla da anlayabileceksiniz.
Çınlama problemlerinde kişiye özel çözümler
Kulak çınlaması işitme sorunlarının belirtisi olabilir. Ücretsiz kulak çınlama testi ve çınlama sorununuza özel çözümler için sizi Van İşitme Merkezi'ne davet ediyoruz. Kulak çınlamasında kısır döngüyü Beltone işitme cihazları ile kırabilirsiniz.
Satış sonrası hizmetler için yaygın servis ağı
İşitme cihazını bizden aldıysanız içiniz rahat olsun! Van İşitme Merkezi en iyi hizmeti sunar.

Bizimle İletişime Geçin

0432 214 81 78

vanisitmemerkezi@gmail.com