Beltone Bold ile Hayatınıza Güç Katın

Daha Güçlü İşitme Daha Kolay Yaşam

İleriden çok ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kişiler için tasarlanan Beltone Bold’un dijital teknolojileri, kullanıcısına ihtiyacı olan güçlü sesi mükemmel kalitede sağlar. Böylelikle insanlar hayatlarının önemli anlarını kaçırmak yerine yaşarlar.

Maksimum güç, maksimum konuşma anlama

Yüksek güçlü Bold’un çıkış düzeyi 144 dB SPL’yi, kazancı da 86 dB’i bulur. İleri-çok ileri derecede kaybı olan müşterilerin ihtiyacına yönelik feedback yönetim sistemi sınıfının en iyisidir. Feedbacki ortadan kaldırarak müşterinin Beltone Bold’u kullanırken daha rahat ve güven içinde hissetmesini sağlar. Adaptif Direksiyonalite sürekli çevreyi tarayarak ayarları otomatik olarak adapte eder. Müşteriyi, işitmesine zenginlik katan çevresel seslerden de mahrum bırakmayarak konuşma seslerine odaklanır. Konuşma Tarayıcı özelliği farklı ortamlara girildiğinde konuşma seslerini optimize eder. Gürültü azaltım sistemi olan SPD Extra ise istenmeyen sesleri ortadan kaldırarak konuşma anlamayı daha iyi hale getirir.

Frekans Kaydırma

Güzellik detaydadır Bu özellik, yüksek frekans algısını kaliteyi minimum etkileyerek iyileştiren bir frekans kompresyon algoritmasıdır. İşitilmeyen yüksek frekanslı sesleri, ses spektrumunun daha küçük bir kısmında sıkıştırarak bu seslerin daha kolay duyulmasını sağlar. Bu da müşterinizin ses spektrumunun tamamını duymasına ve çocuk ya da kuş sesi gibi ayrıntıları da algılamasına imkan tanır. Eğrinin mavi kısmı, Frekans Kaydırmanın aktif olmadığı kısımdır. Yeşil kısmı ise aktif olduğu kısımdır. Giriş frekansının nasıl daha düşük bir çıkış frekansına dönüştüğünü ve frekans kompresyon oranını gösterir.Amplifikasyon

Amplifikasyonu müşterinin ihtiyacına göre biçimlendirebilirsiniz. Linear kompresyon ya da geniş dinamik aralık kompresyonu (WDRC) seçenekleri mevcuttur. WDRC, ses şiddetiyle rahatsızlık yaratmadan maksimum kazanç elde edilmesini sağlar. Linear amplifikasyon ise deneyimli kullanıcılara, alıştıkları ve rahat ettikleri sesi verir. Çıkış gücünü sınırlandırmak ve kullanıcının mükemmel sonuç almasını sağlamak için Peak ya da Soft Kompresyon arasında seçim yapabilirsiniz. Soft Kompresyon, çıkış gücünün sınırlandırılmasından fayda görecek super power kullanıcıları için idealdir. Özellikle yüksek yoğunluklu seslerde, kontrollü yüksek çıkış vererek kullanıcıya daha yumuşak ve rahat bir ses sağlar. Peak Kompresyon, cihazın verebileceği tüm gücü isteyen kullanıcılar içindir. Geleneksel peak clippinge yakın bir etki yaratır, fakat bunda ses kalitesindeki distorsiyon daha azdır.

Dayanıklı ve kullanışlı

Yeni süper güçlü işitme cihazımız Beltone Bold, sert kullanım koşullarına dayanıklı bir muhafazaya sahip. Su, nem ve tere karşı koruyan görünmez HPF80 NanoBlock tabakası cihazın ömrünü uzatır ve yıllarca sorunsuz bir kullanım sağlar. Dolayısıyla ileri – çok ileri kayıplı kullanıcılar aile ve arkadaşlarıyla aktif bir yaşam sürdürerek herhangi bir anı kaçırmak zorunda kalmaz.