Van İşitme Merkezi Hakkında

Şirketimiz, Van’da 2007 yılında HELIX İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ adı altında, işitme cihazı ihtiyacı olan hastalara hizmet vermek amacıyla şahıs firması olarak faaliyete başlamıştır. Bu süre içinde elimizden gelen tüm bilgi ve teknolojileri kullanarak daha kaliteli bir hizmet verme uğraşı içine girmiştir. Buna bağlı olarak Şubat 2012 yılında VAN İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ TİC.LTD. ŞTİ. olarak unvanımız değişmiş ve ticari unvanımız 20.12.2012 tarihinde tescil ettirilmiştir.

Tecrübemiz

12 Yılı aşkın tecrübemiz ile Van’da işitme merkezimiz siz müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

12 yılı aşkın tecrübe
Alanında uzman ekibimiz
%100 son teknoloji cihazlar
Kaliteli hizmet anlayışı

Neler Yapıyoruz ?

Hekimler tarafından gönderilen hastalara ve Gürültülü fabrikalarda çalışan işçilere odyolojik testler yapmak
İş yerlerinde gürültü seviyesi ölçülmesi ve işverenlerin bilgilendirilmesi
İşitme Cihazı satış ve uygulama hizmetleri
İşitme cihazı tamir bakımı ve işitme cihazları için özel kulak kalıpları

Çalışma Prensibimiz

Personelin çalıştığı konuda yapılan seminer, konferans, kurs ve fuar etkinliklerine katılması sağlanarak bilgi ve becerileri artırılmaktadır.Haftalık hizmet içi eğitim toplantıları düzenlenerek bilgileri güncel tutulmakta,şirket faaliyetleri çalışanlarla birlikte gözden geçirilmektedir.
Van İşitme Cihazları Merkezinin  kuruluşunda benimsediği ilkelere sadık kalarak çalışmalarını sürdürmektedir. Personel eğitiminin başta gelen konuları her zaman şu soruların cevabını aramak olmuştur: Müşteri memnuniyetini nasıl artırabiliriz? İş yaptığımız kurumlara- kişilere ve kendimize karşı, şeffaf ve dürüst davranmayı ilke edinebildik mi?  Yaptığımız işin kalitesini artırmak için başka neler yapabiliriz? Yeni teknolojileri  takip edebiliyor muyuz? Şirket kayıtları her türlü denetime açık ve yeterince  şeffaf mı? Şirketimiz bizim ekmek kapımız; Çalışanlar olarak ekmeğimize hile ve haram katmamak için gerekli tedbirleri alıyormuyuz?  Şirket yönetimi ve çalışanları ,sözlerine sadık kalmak için ,şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ,kendilerini sürekli çaba göstermek zorunda hissetmektedirler. Çünkü; Şirketimiz, kanunlara ve tıp ahlakı  kurallarına uygun olarak faaliyet göstermeye söz vermiştir.