Beltone Ally

Beltone Ally işitme cihazları sayesinde istediğiniz hayatı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Daha iyi duymak istediğinizde, Beltone Ally hep yanınızdadır.

Beltone Ally – Daha iyi işitme için güvenilir dostunuz

Beltone Ally, doğal ve zahmetsiz işitmeyi gelişmiş ve hesaplı bir işitme cihazında arayan kişiler için ideal seçenektir. Gelişmiş ses işlemlemesi ve sınıfında eşi görülmemiş 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliği ile, Beltone Ally sektörde bir ilktir. Beltone’un alıştığımız dayanıklı donanımına ve herkese uyabilecek model seçeneklerine de sahiptir.

Daha net ses için gelişmiş özellikler

Beltone Ally ile kullanıcılar gelişmiş ses işlemlemenin her açıdan faydasını görecek.

Konuşma Saptayıcı gibi gelişmiş yönlülük özellikleri, işitme cihazlarının sesin geldiği yöne otomatik olarak yönelmesini sağlayarak kullanıcının konuşmaları daha iyi duymasını sağlar. Beltone’un feedback önleme çözümü Feedback Silici ile Islık Kesici sayesinde kullanıcılar sevdiklerine sarıldığında ıslık sesi oluşmaz.

Beltone’un Rüzgar Gürültüsü Azaltma ve Ses Temizleyici özellikleri rüzgar uğultusu, klima sesi ya da kalabalık restoran sesleri gibi arkaplan gürültüsü içinde dahi konuşma seslerini net biçimde duymayı sağlar.

Kulak çınlaması olan kullanıcılar için de entegre Tinnitus Breaker Pro ses jeneratörü aktif hale getirilerek çınlamada hafifleme sağlanabilir.Kablosuz bağlantının bariz faydaları

Beltone Ally, ekonomi sınıfı işitme cihazları içinde, tüm modellerinde sektöründe öncü 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk işitme cihazıdır. Kullanıcılar kablosuz bağlantıyla şu özelliklerden faydalanabilir: çift cihaz kullandıklarında program senkronizasyonu, işitme cihazlarını uzaktan kumanda ile kontrol edebilme, televizyon, telefon ve hatta canlı konser seslerini kablosuz aksesuarlarla doğrudan işitme cihazlarında duyma.

Her kullanıcıya göre bir model

Beltone Ally hafiften ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarında, kullanıcıların %90’ına uyabilecek sağlam ve güvenilir bir işitme cihazı ailesidir.

Sektöründe öncü kablosuz aksesuarlar

İşitme cihazı kullanıcıları artık rahat, sosyal ve çevreyle iletişim halinde kalmalarını sağlayan yeni bir kablosuz özgürlüğün tadını çıkarabiliyor. Beltone Ally’ın 2.4 GHz kablosuz aksesuarları ile televizyon, radyo ve telefonu doğrudan işitme cihazlarında duymak mümkün. Üstelik boyunda başka bir aygıt taşıma derdi de yok.Televizyonun sesi işitme cihazlarında

İşitme cihazı kullanıcıları Beltone Doğrudan Televizyon Bağlantısı 2 ile televizyonun sesini istedikleri şiddette, başkalarını rahatsız etmeden dinlemenin keyfini çıkarıyor.

Eller serbest telefon Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 ile kullanıcılar telefon konuşmalarını doğrudan işitme cihazlarında duyabilecekleri için telefonla ellerini meşgul etmek zorunda kalmazlar.

Uzaktan kumanda Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda 2; çevresel programlarda, ses şiddetinde ve aksesuarlardan gelen sesin düzeyinde değişiklik yapmaya yarar. Boyutları küçük, kullanımı basittir.

Uzağı yakın eden myPALTM Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPALTM) ufak, taşınabilir ve kablosuz bir mikrofon görevi görür. İşitme cihazı kullanıcıları myPAL’i dinlemek istedikleri bir ses kaynağının yakınına koyarak, arkaplan gürültüsüne ve mesafe engeline takılmadan kaynağın sesini net biçimde duyabilir.

Smart Remote uygulaması İşitme cihazı kullanıcıları iPhone® veya AndroidT telefonlarına bu uygulamayı yükleyerek, telefonu işitme cihazı kumandası gibi kullanabilirler. Mesaj yazıyor ya da e-mail kontrol ediyor gibi görünürken ses şiddetini ve programı, telefon üzerinden değiştirebilirler.