Beltone Promise İşitme Cihazları

Yeni Beltone Promise
 • Tüm modellerde Yeni Dijital Sinyal İşlemleme Çipi
 • Her Modele Sahip Eksiksiz Ürün Ailesi
 • BeltoneTM 2.4 GHz Kulaklararası İletişim Teknolojisi
  – CrossLink Directionality
  – Ear to Ear Synchronization
  – Sound Scene Balancer
  – Asymmetrical Phone Handling
 • Gelişmiş Feedback Kontrol Sistemi
  – AFX Müzik Modu
  – Safeguard Feedback Control
 • Verimli Pil Ömrü;

Gürültüde işitmenin yeni yolu

İşitme söz konusu olduğunda, beynin yerini tutabilecek bir şey yoktur. Bunu özellikle gürültülü ortamlarda daha iyi görürüz. Neyi dinlemek istediğimize ve hangi gürültüyü bastırmak istediğimize beynimiz karar verir. Beltone Promise’deki özgün CrossLink Directionality özelliği bu prensibi uygulayarak, sesleri çevrenizle bağlantınız kopmayacak biçimde duymanızı sağlar. Bu özelliğin işlevi, iki işitme cihazının da ortamdaki sesleri analiz etmesini ve topladıkları bilgileri birbiriyle paylaşmalarını sağlamaktır. Sonuç olarak işitme cihazlarınız, işitmenizi zenginleştiren çevresel sesleri tamamen yok etmeden, konuşmaları duyacağınız biçimde ayarları değiştirir. Özellikle biriyle konuşmak isteyip, aynı zamanda bebek ağlaması ya da arkadan birinin yaklaşması gibi önemli seslere dikkat etmek istediğiniz durumlar için bu önemli bir özelliktir..


Tek cihaz gibi çalışan iki işitme cihazı

Ear to Ear Synchronization özelliği, bir cihazdaki ses şiddeti ve program ayarlarını diğer cihazda da uygulayarak kolaylık sağlar. Sadece işitme cihazınızın üzerindeki ses ya da ayar düğmesine basmanızla, diğer işitme cihazınız da aynı ayarlara geçerek işitme deneyiminizde denge sağlayacaktır.


Tek cihaz gibi çalışan iki işitme cihazı Ear to Ear Synchronization özelliği,

Bir cihazdaki ses şiddeti ve program ayarlarını diğer cihazda da uygulayarak kolaylık sağlar. Sadece işitme cihazınızın üzerindeki ses ya da ayar düğmesine basmanızla, diğer işitme cihazınız da aynı ayarlara geçerek işitme deneyiminizde denge sağlayacaktır.


Müzik keyfine uygun iç tasarım Beltone Promise,

Müziğin, başka dahili sesler üretilmeden işlemlenmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Böylece arkanıza yaslanıp, dinlediğiniz her şarkıdaki tüm notaların tadını çıkarabilirsiniz.


Beltone 2.4 GHz Kişisel Kablosuz Ağ ile işitme cihazlarınızdan en yüksek performansı alın

Beltone, kablo ya da boyun anteni olmadan kullanabileceğiniz kablosuz aksesuar ağı sunan ilk işitme cihazı firmasıdır. Beltone Promise’in kablosuz özellikli cihazları ile Beltone Direct Line kablosuz aksesuarlarını ses kaynaklarıyla kombine ederek kendinize özel bir Kablosuz Ağ yaratabilirsiniz. Beltone’a özgü 2.4 GHz teknoloji ile televizyon, müzik seti ya da telefondan gelen sesi, son derece net olarak doğrudan işitme cihazlarınızda duyarsınız. Ayrıca Kişisel Ses Bağlantısı’nı (myPAL) kullanarak bir kişinin ya da müziğin sesini yine doğrudan işitme cihazlarınızda duyabilirsiniz.

Beltone Promise WiFi

Her ortamda mükemmel

Her ortamda mükemmel işitme İşitme cihazlarının farklı ses ortamlarına uyum sağlaması gereklidir. Örneğin sessiz bir odadan gürültülü bir yere geçtiğinizde, belli seslerin daha yüksek olmasını, gürültünün ise yok olmasını istersiniz. Beltone Promise’deki Ses Temizleyici Pro ve Akıllı Kazanç Pro özellikleri, arka plan gürültüsünün şiddetini azaltırken, duymak istediğiniz seslerin şiddetini yükseltir. Bir yerden başka bir yere geçtiğinizde bu iki özellik birlikte çalışır ve işitme ayarlarında kesintisiz ve akıcı bir geçişin otomatik olarak uygulanmasını sağlarlar.