Jam SHD.

Zeki ve sağduyulu.

Hansaton Jam SHD ürün ailesi, hem geleneksel Kulak Arkası işitme cihazlarını hem de çok sayıda kullanışlı Kulak İçi cihazı içerir. Bir işitme cihazı kullanıcısı olarak sizler en son teknolojiden yararlanabilirsiniz. Jam SHD işitme cihazları dört teknoloji sınıfında mevcuttur. Yenilikçi AutoSurround SHD ve SpeechBeam SHD işlevleri, 360 ° konuşma netliği ve mükemmel ses sağlar. Manuel ayarlama zahmetine girmeden günlük durumlara kolayca ve rahatça adapte olurlar ve günlük yaşamınızda size maksimum özgürlük ve esneklik sunarlar.

Hansaton kulak içi işitme cihazları çok küçük, ancak farkedilemez. Kullanıcının kulak kanalının derinliklerine gizlenmiş olarak bireysel refahı arttırır ve güvenlik hissi sağlar. Kir tutmaz, plazma kaplı işitme cihazlarımız olağanüstü, uzun ömürlü kullanım rahatlığı vaat ediyor. En yeni 3D modelleme teknolojisi (Bireysel Akustik Modelleme) sayesinde, sadece küçük işitme cihazımızın yuvalarını kulak kanalınıza uyacak şekilde ayarlayamayız, aynı zamanda bunların içindeki mikrofonları da ayarlayabiliriz. Bireysel kulak kalıbınızdaki birkaç bin veri noktasını değerlendirmek, işitme cihazının kulağınız için mükemmel bir şekilde üretildiğinden emin olmamıza yardımcı olur.

Jam SHD S312

Jam SHD S312 hem akıllı hem de rahat. Mükemmel muhafazası ve yenilikçi kolay açılır pil kapağı tasarımıyla, kulak arkasındaki işitme sistemi, çeşitli günlük durumlarda maksimum kullanım rahatlığı sunar. Akıllı SphereHD teknolojisi, kullanıcıların akustik sinyalleri mekansal olarak algılamalarına yardımcı olur. Ve otomatik programlama özellikleri, sistemlerin günlük rutinlerinize sorunsuz bir şekilde entegre edilmesine yardımcı olur.

 • HearIntelligence ™ işitme sistemi
 • Kolay kullanım için ergonomik şekilli program butonlu modern tasarım muhafazası
 • Yenilikçi kolay açılır pil kapağı tasarımı
 • IP68 sertifikalı: Plazma kaplı yüzey, sistemi kir ve nem gibi dış etkenlerden korur
 • Yumuşak ince tüp rahat ve konforlu bir oturma sağlar
 • Telefon görüşmeleri sırasında daha iyi ses kalitesi için entegre telecoil
 • Sekiz renkte mevcuttur:
  Beyaz İnci, Bulutlu Gri, Gümüş, Space Titan, Karbon Siyahı, Parlak Bronz, Kumlu Bej, Siyah Baskı
Jam SHD S13

Jam SHD S13 kulak arkası işitme cihazı, kulağın doğal şekli göz önünde bulundurularak tasarlanmış, yuvarlak, esnek bir forma sahiptir. Bir restoranda otururken veya ormanda dolaşırken, reçel SHD S13 otomatik olarak herhangi bir duruma adapte olur ve sürekli olarak iyi işitme sağlar. Entegre ses girişi sayesinde, reçel SHD S13, FM uygulamaları için de uygundur.

 • HearIntelligence ™ işitme sistemi
 • Programların ve sesin ayrı ayrı ayarlanabilmesini sağlayan butonlu modern tasarım muhafazası
 • IP68 sertifikalı: Plazma kaplı yüzey, sistemi kir ve nem gibi dış etkenlerden korur.
 • Telefon görüşmeleri sırasında daha iyi ses kalitesi için entegre telecoil
 • Yedi renkte mevcuttur:
  Beyaz İnci, Bulutlu Gri, Gümüş, Space Titan, Karbon Siyahı, Parlak Bronz, Kumlu Bej
Jam SHD RS13

Dinamik dalga biçimi tasarımı, Jam SHD RS13’e en sofistike estetik standartları bile sağlayan modern bir görünüm sunar. Optimum şekillendirilmiş kontrolleri reçel SHD RS13’ü çekici ve kullanışlı bir kulak arkası yardımcısı yapar. Otomatik programlama özellikleri sayesinde, işitme sistemi günlük rutinlere mükemmel bir şekilde entegre olur.

 • HearIntelligence ™ işitme sistemi
 • Hacim ve programların ayrı ayrı ayarlanmasını sağlayan, düğmeli ve basmalı anahtarlı modern tasarım muhafazası
 • IP68 sertifikalı: Plazma kaplı yüzey, sistemi kir ve nem gibi dış etkenlerden korur.
 • Telefon görüşmeleri sırasında daha iyi ses kalitesi için entegre telecoil
 • Yedi renkte mevcuttur:
  Beyaz İnci, Bulutlu Gri, Gümüş, Space Titan, Karbon Siyahı, Parlak Bronz, Kumlu Bej

Jam SHD S312

Jam SHD S13

Jam SHD RS13

Aksesuarlar

Biliyor Musun…?

Her işitme cihazı programları manuel olarak seçmenizi gerektirmez. AutoSurround SHD işlevine sahip cihazlar, günlük hayatınızda karşılaştığınız en önemli yedi akustik durumdan birine otomatik olarak uyarlanabilir. Sistem, sesleri mükemmel bir şekilde ayarlar ve hayatınıza uyması için mükemmel bir 360 ° işitme deneyimi sunar.

Jam SHD IIC

Minik melezi sayesinde, SHD IIC Jam özellikle küçüktür ve işitme kanalının içinde çok derin oturur. 10 numara bir batarya ile çalışıyor. Kulak kanalından kolayca çıkarılabilmesi için bir çekme deliğine sahiptir. IIC, dışarıdan pratik olarak görünmez.

Jam SHD IIC

Jam SHD CIC, IIC kadar işitme kanalına oturur ve minik melezi sayesinde dışardan eşit derecede görünmezdir. CIC, 10 numara bir batarya ile çalışıyor. Kulak kanalından kolayca çıkarılabilmesi için bir çekme deliğine sahiptir.

Jam SHD CIC

SHD Mini Canal’ı sıkıştırarak işitsel kanalın içine giyilir ve diğer jam SHD sistemlerinde olduğu gibi, 10 numara pil ile çalışır. Kulağın derinliklerine yerleştirilmesi ve et tonlu yüzeyi, jam SHD Mini Kanalı’nı gizli bir işitme sistemi çözümü haline getirir. Jam SHD Mini Canal tek elle kolayca çıkarılabilir.

Jam SHD Canal

Jam SHD Kanalı işitme kanalının girişinde oturur ve genellikle 312’lik bir batarya ile çalışır. Et tonlu yüzeyi reçel SHD Kanalı’nı çok gizli bir işitme sistemi çözümü yapar. İşaret parmağı ve başparmak ile kolayca kulaktan çıkarılabilir.

Jam SHD Half-Concha Or Concha

Jam SHD Half Concha ve Concha, contayı kısmen veya tamamen doldurur. Genelde 312 veya 13 pille çalışırlar. Et tonlu yüzeyleri onları gizli tutar. Tek elle kolayca çıkarılabilirler.