Yeni Beltone Boost ile tanışın

İleri – çok ileri işitme kaybı olan kişiler için süper güçlü Beltone Boost ile, şimdiye kadar kaçırdığınız seslere,

sohbetlere yeniden kavuşun.

iPhone® uyumlu işitme cihazı Artık iPhone, iPad ve iTouch’ınızdan işitme cihazlarınıza kablosuz olarak, ek bir aygıta ihtiyaç duymadan, müzik ve ses aktarabilirsiniz. İşitme cihazlarınız tıpkı kablosuz kulaklıklar gibi çalışır. Bu şekilde telefonda konuşabilir, FaceTime® ile çağrılar yapabilir ya da stereo müzik dinleyebilirsiniz. Kısacası Beltone Boost hayatın tüm seslerini daha da güçlü ve net biçimde duymanın devrimci bir yoludur.

Süper güçlü ve güvenilir

Beltone Boost sınıfının en iyisi ses işlemleme özelliklerine sahip olduğundan, ileri – çok ileri işitme kayıplarında sesleri cızırtı ya da distorsiyon olmadan, kontrollü ve yumuşak biçimde duymanızı sağlar.


  • Islık Kesme özelliğine sahip Feedback Silici ve AFX Müzik Modu, rahatsız edici ıslık sesi ve cızırtıların olmadığı, temiz bir ses ses sağlar.
  • Frekans Kaydırma, duyamadığınız ince sesleri de işlemleyerek daha detaylı ve “tam” bir ses algısı sağlar.

Gürültülü bir restoranda sohbet etmek, telefonda konuşmak ya da iş toplantılarında söylenenleri anlamak gibi işitme açısından en zor durumlar Beltone Boost’a göredir. Konuşmaları net olarak anlayabilmeniz ve gününüzü dolu dolu geçirebilmeniz için gelişmiş teknolojilerle doludur.

Her türlü durum için güçlü bağlantılar

  • CrossLink Yönlülük – Arka plan gürültüsünün çok olduğu yerlerde sesleri ayırt etmeye yardımcı olur
  • Akıllı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici Pro – İstenmeyen gürültüyü otomatika olarak azaltır/yok eder ya da işitme cihazınızın ses şiddetini artırır/azaltır.
  • İki Cihaz Arası Senkronizasyon – Bir cihazınızdaki ses şiddeti ve program değişikliklerini diğer cihazınıza da uygular.

Beltone Direct Line 2.4 GHz kablosuz aksesuarlar

Çok çeşitli 2.4 GHz kablosuz aksesuarlarla, sesleri hiçbir ek aygıta gerek kalmadan doğrudan Beltone Boost işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Özellikle ileri – çok ileri işitme kayıplı kişiler için büyük bir avantaj olan bu aksesuarlar, duymak istediğiniz ses kaynağına odaklanmanızı sağlıyor.

Beltone HearPlus uygulamasıyla fark edilmeden işitme cihazlarınızı kontrol edin Dışarıdan bakıldığında e-posta kontrol etmek ya da mesaj yazmaktan farksız görünen bu işlemle, iPhone, iPad ya iPod touch üzerinden ses şiddetini, ayarları ve programları değiştirebilir, pil seviyesini kontrol edebilir ve hatta kaybolurlarsa nerede olduklarını görebilirsiniz.