Beltone True – Kablosuz İletişim Dünyasına Hoş Geldiniz

Beltone’un yeni Kablosuz aksesuarlar ailesi, işitme cihazı kullanıcılarına alışılmamış özgürlükler sunuyor! Artık kullanımı kolay bu aksesuarlar ile TV ve Telefon gibi elektronik aletlerin sesini herhangi bir kablo kullanmadan direk TRUE işitme cihazınızdan duyabilirsiniz.

Telefonu elinize bile almadan her iki kulağınız ile çok net telefon görüşmeleri yaptığınızı hayal edin. Televizyon izlemenin keyfini sürerken aynı anda sevdiklerinizle sohbet edebildiğinizi düşünün. Evdeyken ya da hareket halindeyken size özel küçük bir uzaktan kumanda ile işitme cihazınızın sesini ve ayarlarını kontrol edebildiğinizi düşünün. Beltone ile hayalleriniz gerçek olacak.

CES Innovations 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü*

Beltone Firması, Beltone TrueTM ile prestijli Uluslararası CES Innovations 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü’nü aldığını gururla duyurur. Neredeyse görünmez olan bu yeni nesil Bluetooth işitme cihazları; televizyon, cep/sabit telefon, stereo, bilgisayar ve iPod’dan gelen sesleri doğrudan kablosuz olarak 2.4 GHz hızla alabilen ilk cihazlardandır.

*Innovations Tasarım ve Mühendislik Ödülü, jürilere gönderilen açıklayıcı materyallere dayanarak verilir. CEA kendisine sunulan materyalin ya da herhangi bir iddianın doğruluğunu onaylamış değildir ve ödülün verildiği ürünü test etmemiştir

Beltone Doğrudan TV Bağlantısı

En sevdiğiniz eğlence araçlarından kulağınıza doğrudan ses deneyimi. Direkt TV bağlantısı kullanarak TV’deki sesleri kablosuz bağlantı yolu ile 7metre mesafesine kadar işitme cihazınıza doğrudan aktarabilirsiniz. Çevresel sesler karışmadan TV’nin sesini istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki eğlence araçlarıyla kablosuz bağlantı yapabilirsiniz:

 • Televizyon
 • Müzik seti
 • Radyo
 • Kişisel bilgisayar
 • Ipod ve ipad

Beltone Direkt Telefon Bağlantısı

Telefonu elinize bile almadan keyifli telefon sohbetleri yapabilirsiniz…Direkt Telefon Bağlantısı, gömleğinize veya arabanızın güneşliğine tutturacağınız hafif bir Bluetooth aksesuarıdır. Telefonunuz çaldığında True işitme cihazınızda onu duyarsınız.

Kolayca Telefon Bağlantısı üzerindeki bir tuşa basın ve ‘Alo’ deyin…Telefonunuz olduğu yerde kalabilir. Siz ise arabada, yemek yaparken veya alışverişte sorunsuz sohbetin keyfini sürün…

Beltone Direkt Uzaktan Kumanda

Direkt TV Bağlantısı ile kullanıldığında, Direkt Uzaktan Kumanda üzerinde bulunan bir tuşa dokunun yeter. En beğendiğiniz eğlence aracınızdan True işitme cihazınıza ses akışı başlasın…Başka bir tuşa dokunarak ses yüksekliğini ayarlayın. Direkt Uzaktan Kumanda, cebinize kolayca sığabilecek kadar küçüktür. Nerede olursanız olun, sesleri akıllıca kontrol edebilirsiniz.

Beltone True İşitme Cihazları…

Beltone True, kablosuz cihazlarla doğrudan bağlantı teknolojisini kullanan, piyasanın ilk işitme cihazı ailesidir.Beltone True ile;

 • Gürültülü ortamlarda daha doğal işitme deneyimi yaşarsınız
 • Daha teknolojik araçlarla gözle görünmeyen işitme yardımı alırsınız
 • Telefonu elinize bile almadan kaliteli telefon sohbetleri yaparsınız
 • İstediğiniz ölçüde sesle eğlence araçlarına bağlanırsınız
 • Küçük bir uzaktan kumanda ile sesi istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.
 • Kolayca bakım yapabilirsiniz.
 • Ötme sesini unutabilirsiniz….

Artık İşitme Cihazları Kendi Kendini Koruyabiliyor…

Çağın yeniliği nano kaplama…Beltone işitme cihazları, HPF80 NanoBlock koruyucu kaplama ile korunuyor. Benzer uygulamayı Nike ve Adidas sportif donanımlarda kullanıyor. Yine benzer şekilde önde gelen elektronik firmaları da cep telefonu ve MP3 çalarlarda, çevresel zararlardan korumak adına bu teknolojiyi kullanıyor. Beltone’un HPF80 NanoBlock koruması, işitme cihazını kirden, nemden, ısı değişimlerinden ve rutubetten, kulak kiri ve yağlı ciltlerin verdiği zararlardan tamamen koruyor. Kir ve nem gibi faktörler zamanla işitme cihazının hassas elektronik parçalarına zarar verebiliyor. Bu teknoloji sayesinde tamir ve temizleme için harcanan zaman ve para azalırken çevrenizle geçireceğiniz keyifli zamanlar artıyor…

 

 

HPF80 NanoBlock Nasıl Çalışıyor?

Tıpkı güneş kremlerinin cildinizi güneşin görünmeyen zararlı ultraviyole ışınlarından koruduğu gibi Beltone’un HPF80 NanoBlock kaplaması da cihazınızı nem ve gözle görünmeyen küçük zararlı parçacıklardan korur. Bu kaplamada, ayrılmaz bir bütün haline gelene kadar işitme cihazının tüm parçaları nonoskopik seviyede moleküler boyutta kaplanır. Koruma katmanları, insan saç telinden bin kat daha incedir ve koruma işlemini, çıplak gözle görünmeyecek bir boyutta yapar. Beltone’un HPF80 NanoBlock teknolojisi, işitme cihazlarınızı hem içten hem dıştan korur.

HPF80 NanoBlock size neler kazandıracak?

ilk ve en önemli nokta, sizi bakım ve onarım için harcanan para ve zamandan korumasıdır. HPF80 NanoBlock teknolojisi cihazınızı korurken, siz hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, küçük işlerde oluşan önemsiz terlemelerde cihazınız için telaşlanmanıza gerek kalmaz. Beltone’un HPF80 NanoBlock teknolojisi sayesinde teri,nemi , kiri, tozu ve kulak kirini, kolayca ve hızlı bir şekilde silerek temizleyebilirsiniz.

Beltone True’da yeni geliştirilmiş bir çip ile işitme problemi yaşayanların hemen her gün yüz yüze geldikleri sıkıntılara hitap eden en gelişmiş özellikleri birlikte bulacaksınız. Ortama Özel Odaklanma,Speech Spotter Pro ve band-split ile gürültülü ortamlarda işitmeyi kolaylaştırırken feedback ile mücadelenizde size yeni bir feedback önleme yöntemi sunar.

Beltone’un kablosuz aksesuarları ile 2.4 GHz kablosuz teknolji ile tanışacaksınız. Piyasanın bu öncü teknolojilerini Beltone TV bağlantısı,Beltone Telefon bağlantısı ve Beltone uzaktan kumanda’da bulabileceksiniz. Bu teknoloji sizin dünya ile olan iletişiminizi sağlarken , işitme cihazı kullanma tecrübesini bir üst seviyeye taşıyacak.

Sheila

“Umarım o kullanışsız işitme cihazlarından biri değildir”

Teknolojinin son ürünü, küçük ve görünmeyen bir işitme cihazına sahip olan Shelia, Beltone True ile kimseye fark ettirmeden daha iyi işitebilmenin keyfini sürebilecek.

Sheldon

“Torunlarıma sarıldığımda, işitme cihazım ıslık gibi ötüyor”

Birçok işitme kullanıcısı gibi Shledon da çoğu zaman feedback problemi yaşıyor, özellikle torunları ona sarıldığında. Beltone True, Sheldona mükemmel bir feedback önleme sistemi sağlıyor, bu sayede ıslık sesi benzeri sesler yok olurken geriye sadece Sheldon’un duymak istediği sesler kalıyor, torunlarının sesleri.

Susan

“Sesler yeterince yüksek değil”

Susan kocası ile televizyon izlerken sürekli televizyonun sesini yükseltiyor, kocası ise yüksek sesten rahatsız oluyordu.Ama artık Beltone Tv bağlantısı sayesinde televizyonun sesi direkt Susan’ın işitme cihazına aktarılacak ve bu sayede o ve kocası beraber televizyon izlemenin keyfini sürecekler.

Joyce

“Bence siz telefonun ahizesini yukarda tuttuğunuzu sanıyorsunuz”

Telefon kullanımı bazen işitme cihazı kullanıcıları için bir boğuşmaya dönüşebiliyor. Telefon kulağa doğru tutulduğunda feedback oluşuyor ve telefonun diğer ucundaki kişi sinir bozucu bir ıslık ötmesi duyuyor. Beltone True’da bulunan Otomatik telefon algılama sistemi ve Direkt telefon bağlantısı aparatı bu rahatsız edici problem için tasarlanmış çözümlerdir, bu sayede Joyce her zaman çok rahat ve kesintisiz bir telefon konuşması gerçekleştirebilir.

Michael

“Onların ne söylediklerini işitmek benim için çok önemli”

Michael’a her gün bir çok kişinin ihtiyacı oluyor, bu yüzden işitmesinin mümkün olduğunca net olması gerekiyor, özelliklede gürültülü ortamlarda. Beltone True’da bulunan Speech spotter ve Spatial Directionality gibi konuşmya odaklanan teknolojiler sayesinde ihtiyacı olan her şeyi gürültülü ortamlarda bile net olarak işitebilir. Bunun yanında Beltone True’da bulunan band-split seçeneği,bu iki konuşmaya odaklanabilme seçeneklerini tamamlayarak konuşmaların anlaşılırlığını olağanüstü bir hale getirebiliyor.

Eugene

“Onların kulağımda olmaması büyük bir rahatsızlık”

Eugene daha önce her iki cihazını da aynı anda tamire göndermek zorunda kalmadığı için mutluymuş, çünkü cihazlardan biri yoksa “bir kulağımdan sağır gibiyim” diyor. Neyse ki Eugene, Beltone True mevcut en sağlam işitme cihazlarından biri. Yeni HPF NanoBlock özelliği sayesinde işitme cihazının içi de dışı da koruma altında. Bu sayede işitme cihazınız bozulmaya sebep olabilecek kir ve neme karşı devamlı temiz kalır.

Minik, tüy kadar hafif ve rahat

Beltone True serisi piyasanın en ince ve bugüne kadarki en küçük RIE model işiteme cihazını takdim eder. Beltone True, en gelişmiş işitme cihazı özellikleri ve tamamen doğal insan kulak kıvrımlarına göre dizayn edilmiş yapısı ile kulağınızda kolay ve gizlice yer alır. Çok hafif dizaynı sayesinde kulağınızda bir Beltone True olduğunu unutabilir,çevrenizdeki insanların da fark etmemesini sağlayabilirsiniz.

Size en çok yakışan rengi seçin

Bütün Beltone True işitme cihazı modellerinde 9 farklı renk seçeneği vardır,bu sayede doğal teninize ve saç renginize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Kablosuz iletişime sahip ya da düz model… seçim sizin

Yeni geliştirilmiş çipimiz Beltone True’nun tüm modellerinin temelidir.Beltone’un kablosuz iletişim özelliği olmayan RIE modeli piyasanın en küçüğüdür, o kadar miniktir ki rahatlıkla kulağınızda kaybolur. Eğer televizyon izlerken ya da telefonda konuşurken işitme seviyenizin yüksek olması sizin için önemli ise , Beltone True’nun kablosuz iletişime sahip modeli sizin için doğru tercih olacaktır.Beltone True’nun hangi modelinin seçtiğiniz önemli değil, şundan emin olunki günümüz piyasasındaki en son teknolojiye sahip olacaksınız.